Nauka Jezyka Angielskiego Online

Rozmowa Kwalifikacyjna z pracodawca po angielsku - Anna Piekarczyk - Eprofess Podręcznik do Angielskiego
Tytuł:
Rozmowa Kwalifikacyjna z pracodawca po angielsku
Autor:Wydawnictwo:
Anna Piekarczyk Eprofess
Okładka (Zdjęcie)Opis podręcznika:
Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawca po abgielsku to podręcznik dla wszystkich, którzy przygotowują sie na spotkanie rekrutacujne prowadzone w jzyku angielskim.

Z podręcznika dowiesz się, jak odpowiednio przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Poznasz przykładowe pytania oraz sensowne odpowiedzi.

Wydanie drugie, poszerzone z tłumaczeniem.

Oddawana w Wasze ręce publikacja adresowana jest do wszystkich, którzy planują przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Nie dotyczy to tylko osób, które pragną podjąć pracę za granicą, również w Polsce coraz częściej rozmowy prowadzone są w tym właśnie języku. Warto więc dobrze się do nich przygotować. Podczas rozmowy rekruterzy zwracają szczególną uwagę na zakres słownictwa (głównie słownictwa specjalistycznego) oraz umiejętność komunikowania się w języku obcym.

W książce skoncentrowano się na pytaniach zadawanych najczęściej podczas rozmów kwalifikacyjnych. Z książki mogą również korzystać pracodawcy, aby dowiedzieć się, jakie pytania zadawać, a jakich unikać. Ponadto, książka przedstawia gotowe odpowiedzi, przydatne zwroty i wyrażenia wraz z tłumaczeniami. Wszystko po to, aby przygotowanie się do rozmowy było maksymalnie uproszczone.

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, ta książka z pewnością dostarczy Ci niezbędnego materiału językowego.
Książka, która podpowie Ci, jak nabrać pewności siebie oraz wywrzeć korzystne pierwsze wrażenie.
Stron:ISBN:
109978-83-930208-8-1


Porównywarka Cen Podręcznika w Księgarniach:
Nazwa sklepu:Logo sklepu:Cena:Link do oferty
Ksigarnia E-NEXTO
e-sklep.nextore.pl
20,06Przejdź do oferty
Ksigarnia E-NEXTO
e-sklep.nextore.pl
20,06Przejdź do oferty
EPROFESS
eprofess.pl
14.00Przejdź do oferty


Giełda Podręczników:
Data dodania:Opis:Stan/Cena:Kontakt:
2011-8-29
http://e-sklep.nextore.pl/ebooki/rozmowa_kwalifikacyjna_z_pracodawca_po_angielsku___ebook_p11408.xml?uid=221132nowy (ebook)
20,06
http://e-sklep.nextore.plNajnowsze odcinki wideokursu angielskiego na YoutubeDołącz do ludzi uczących się słówek efektywniej