Egzamin gimnazjalny. Repetytorium z testami - Marta Rosińska, Grzegorz Śpiewak - Macmillan Podręcznik do AngielskiegoTytuł:
Egzamin gimnazjalny. Repetytorium z testami
Autor:Wydawnictwo:
Marta Rosińska, Grzegorz Śpiewak Macmillan
Okładka (Zdjęcie)Opis podręcznika:
Egzamin gimnazjalny. Repetytorium z testami to publikacja ciesząca się renomą zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli, a co za tym idzie – jest to najchętniej kupowane repetytorium w Polsce. O jego sukcesie zdecydowała doskonale przemyślana, przejrzysta struktura i właściwy dobór zadań, uzupełnionych dodatkową wiedzą z zakresu gramatyki oraz treningiem strategii przydatnych na egzaminie. Repetytorium stanowi nie tylko nieocenioną pomoc w porządkowaniu materiału językowego i umiejętności, które uczniowie nabyli w ciągu trzech lat nauki w gimnazjum, ale również pozwala im w usystematyzowany sposób uzupełniać brakujące wiadomości.

Warto wiedzieć:

* Repetytorium realizuje wszystkie 15 tematów wymaganych na egzaminie.
* Przejrzysty układ umożliwia gruntowne powtórzenie materiału według tematów, sprawności językowych, standardów egzaminacyjnych lub typów zadań.
* Aż 135 zadań realizujących wszystkie standardy egzaminacyjne zapewnia wszechstronne przygotowanie do egzaminu.
* Zróżnicowany poziom trudności zadań (trudniejsze zadania zostały oznaczone gwiazdką) pozwala dostosować materiał zawarty w repetytorium do możliwości i stanu wiedzy uczniów.
* W dziale „Strategie egzaminacyjne” gimnazjaliści znajdą mnóstwo przydatnych wskazówek do rozwiązywania poszczególnych typów zadań.
* Interaktywny bank funkcji językowych wspomaga szybkie opanowanie potrzebnych zwrotów.
* 3 TESTY dają uczniom możliwość samodzielnego sprawdzenia wiadomości; mogą też być wykorzystane jako jako przykładowy egzamin do przeprowadzenia w klasie.
* Inteligentny klucz na płycie CD nie tylko umożliwia uczniom samodzielne przetestowanie swojej wiedzy, ale także szczegółowo omawia prawidłowe i nieprawidłowe odpowiedzi.

Dla nauczyciela:

Strategia Sukcesu
Klucze Sukcesu
Kartkówki ze słownictwa i zastosowania struktur leksykalno-gramatycznych
(dostępne w formie elektronicznej u reprezentantów wydawnictwa)
Stron:ISBN:
brak danych978-83-60806-56-2


Porównywarka Cen Podręcznika w Księgarniach:
Nazwa sklepu:Logo sklepu:Cena:Link do oferty


Giełda Podręczników:
Data dodania:Opis:Stan/Cena:Kontakt:
2012-3-7
Ksika jest nowa, nieuywana. b. dobry
19,00
kasiaaa5288@op.pl