Nauka Jezyka Angielskiego Online

Kartoniki do nauki angielskiego


W tym dziale znajdują się Kartoniki - czyli materiały pomocne przy nauce angielskiego. Kartonik to naszym rozumieniu mała karteczka z wydrukowanym z jednej strony słówkiem po polsku, a z drugiej strony słówkiem po angielsku.

Poniżej znajdziecie zestawy "kartoników" do wydrukowania opracowane przez nasz portal. Wszystkie kartoniki są u nas dostępne za darmo. Wystarczy, że pobierzesz (najlepiej) plik PDF z zestawem kartoników w języku polskim i angielskim, a następnie odpowiednio go wydrukujesz.

Jak drukować KARTONIKI?

Aby wydrukować odpowiednio "kartoniki" najlepiej skorzystaj z dostępnych na naszych stronach plików PDF gdyż wydruk w html czy word nie zawsze wychodzi poprawnie ze względu na ograniczone możliwości tych programów. Nasze kartoniki są tak przygotowane, żeby wydruk strony z kartonikami w języku polskim pokrywał się odpowiednio ze stroną z kartonikami w języku angielskim.

1. Pobierz plik PDF zestawu KARTONIKÓW w języku angielskim i polskim
2. Wydrukuj zestaw w języku angielski najlepiej na twardszym papierze np. na kartce A4 z bloku technicznego. Podczas drukowania zestawu angielskiego drukuj go oddzielnie na osobnych kartkach, nie obracaj kartek.
3. Po wydrukowaniu całego zestawu z pliku PDF w języku angielskim, obróć wszystkie strony. Pamiętaj aby kolejność wkładanych stron była zgodna z kolejnością drukowania polskiego zestawu.
4. Po wydrukowaniu wytnij KARTONIKI np. nożyczkami wzdłuż wyznaczonych linii.
5. Po układaj KARTONIKI.
6. Możesz rozpocząć naukę.


Najnowsze odcinki wideokursu angielskiego na YoutubeDołącz do ludzi uczących się słówek efektywniej